• 01
+420 776 851 132  

Reference

Už to budou tři roky, co jsem se rozhodla zlepšit svoji angličtinu, protože jsem zjistila, že hodiny ve škole mi nedávají tolik, abych tento jazyk dokonale ovládala a navíc, v dnešním světe je nutností znát nejméně jeden světový jazyk. Nejlépe mi vyhovovala rodilá mluvčí Ariane, žijící ve Strážnici, která mi vždy se vším pomohla. Díky jejím hodinám jsem se naučila plno nových slovíček, plynulou komunikaci a především jsem se přestala bát mluvit v jiném jazyce než v češtině. Proto všem, kteří si chtějí zlepšit svoji angličtinu, Ariane vřele doporučuji. Je to skvělá učitelka, která naučí, poradí, opraví a vždy vyjde vstříc. Před třemi lety bych ani ve snu nepomyslela na studium v UK. A nyní? V září nastupuji na univerzitu UWE, kde budu studovat International Business. Ariane mi se vším pomohla, s napsáním motivačního dopisu, s přípravou na pohovory, zkoušky, testy…, ale hlavně, naučila mě komunikovat v angličtině. Za to, že v dnešní době už nemám problém s angličtinou, vděčím pouze Ariane.  Tímto jí moc a moc a moc děkuji a jsem ráda, že i v průběhu studia se můžu na ni kdykoliv obrátit. Děkuji, Ariane. Mám Tě moc ráda.

 

Vendula

 

 

Ariane Stanislav je velmi milá, příjemná a ochotná lektorka. K dětem co učí je hodná a trpělivá. Jsem jí velmi vděčná za to, že mi pomohla během krátké doby doplnit mé nedostatečné znalosti anglického jazyka. Z důvodu nového zaměstnání, které mi bylo nabídnuto, jsem se rozhodla pro soukromé lekce anglické konverzace. Forma i metody výuky mi velmi vyhovovaly. Mluvily jsme nejen o tématech pro mé povolání, ale i o situacích v běžném životě. Lektorka byla vždy velmi dobře připravena, probíranou látku mi srozumitelně vysvětlila. Na základě mých potřeb vybírala i prohlubující gramatická cvičení.Přechod do nového zaměstnání proběhl bez problémů, v současnosti nemám problém komunikovat a pracovat v mezinárodním týmu.

 

Marie Sochorová

Riyadh, Kingdom of Saudi Arabia

 

 

Rád bych tímto stručně shrnul více než dvouletou vzájemnou spolupráci v rámci výuky angckého jazyka naší společnosti.

 

Velmi oceňujeme Váš kreativní a zábavný přístup k výuce. Výsledky se dostavily již po několika málo lekcích, kdy se naši zaměstnanci přestali ostýchat a bez problémů komunikují s našimi patnery v angličtině jak po telefonu, tak emailem.

 

Vašich služeb budeme zcela určitě využivat i nadále.

 

Ing. Libor Hobza

Petr Hobza Snack A.S.