• 01
+420 776 851 132  

Ohlasy našich AU-PAIR

Agentura Ariane - malá, rodinná, přátelská, agentura, kterou jsem si vybrala,  protože má své sídlo kousek od mého bydliště, takže pro mě, jako pro člověka líného jít i do samošky :) mnohem pohodlnější, než cestovat míle daleko do jiné, i když možná známé a zaběhnuté agentury. Každopádně ať už je známá a zaběhnutá nebo ne - 100% doporučuju!!! 
Jejich postup je jako každý jiný - vyplníte papíry a dodáte všechny potřebné informace, agentura vám najde rodinu, pokud se vám líbí super, pokud ne, najdou jinou. S rodinou se domluvíte, agentura vám může pomoci s výhodným cestovním pojištěním i letenkou, obstarají anglickou sim kartu, (v případě zájmu můžete využít i hodiny anglického jazyka se skvělou rodilou mluvčí.) a můžete jet - snadné. Naneštěstí ty nejvíc zákeřné okamžiky mě čekali až na místě :)
Vztah au pair a rodiny je stejný jako jakýkoliv jiný vztah. Buď si sednetete, anebo ne. V mém případě to bylo bohužel to druhé a z rodiny jsem musela po dvou týdnech ze dne na den odejít. Agentura byla úžasná!!!! Během několika hodin mi zajistili náhradní dočasné bydlení a práci, odvoz z bodu A do bodu B, v případě problému jsem mohla být v kontaktu 24/7... Během co nejkratší možné doby našli novou rodinu u které jsem sice krátce, ale ta spokojenost se nedá popsat. Upřímně doufám, že žádný dálší problém nebude ale jsem si jistá, že i v tom případě mi opět pomůžou a podpoří.

Abych to tedy shrnula – Úžasní lidé, jejich snaha, komunikace a podpora – 100%. Cena po prozkoumání ostatních agentur srovnatelná, ne-li i výhodnější.

Důvěru si tedy opravdu zaslouží a já jim touto cestou děkuju tak moc jak je to jde!!! Děkuju nejenom za pomoct v nouzi, ale hlavně za jejich pozitivní a povzbudivý přístup a podporu, bez které bych to už dávno vzdala a přeju jim do budoucna hooodně spokojených zákaznic stejně jako jsem já. 

 

                                                                                                            Míša (Strážnice) , Stratford upon Avon

 

 

Za agenturu Agenturu Ariane se mohu zaručit a vřele doporučuji!:) Skvělý přístup i organizace. Příjemné a ochotné jednání řešit jakýkoliv problém. Spolehlivě mi našli rodinu na míru a já díky nim mohla strávit několik překrásných měsíců ve Walesu, za což jsem jim moc vděčná.

Pokud vás au-pair pobyt láká, spolehnětese na Ariane, nebudete litovat! :-)

 

                                                                        Nikča (Brno), Corris - Middle Wales